Bonomelli Çaj Kamomil Pluhur 24 Bustina

340 Lekë

S’ka stok


Përmban melatonin dhe magnez, të cilat kontribuojnë në uljen e lodhjes.
Efekti i dobishëm i melatoninës fitohet me marrjen pak para gjumit të 1 mg melatonin.
Efekt qetësues, nxit gjumin.
Antibakterial: ndihmon në parandalimin e infeksioneve bakteriale.
Antispasmotik: promovon eleminimin e spazmave.
Anti inflamator.
Ndihmon në tretjen e ushqimeve.

format

Kuti

volume

100Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840326376 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite