Bonomelli Çaj Kamomil Filtrofiore14 Bustina

340 Lekë

S’ka stok


Çaj unik në llojin e tij, sepse është i përbërë nga e gjithë maja e luleve medicinale të thara.
Në këtë mënyrë, aroma e pasur dhe e këndshme e bimës shoqërohet me veti relaksuese të luleve.
Ky çaj vjen nga zgjedhja e kulturave më të mira të kamomilit në Itali.
Përbëhet nga një filtër i veçantë, për të respektuar mjedisin dhe për të mbrojtur vetitë natyrore të luleve të kamomilit.

format

Kuti

volume

28Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840030358 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite