Bonomelli Çaj Kamomil “Notti Calme” 18 Bustina

220 Lekë

Ka stok

+ -

Përbëhet vetëm nga pjesa qendrore të luleve të kamomilit.
Përmban melatonin dhe magnez, të cilat kontribuojnë në uljen e lodhjes.
Efekt qetësues, nxit gjumin.
Antibakterial: ndihmon në parandalimin e infeksioneve bakteriale.
Antispasmotik: promovon eleminimin e spazmave
Anti inflamator.
Ndihmon ne tretjen e ushqimeve.

format

Kuti

volume

27Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840011166 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite