Bonomelli Çaj Jeshil 12 Bustina

310 Lekë

S’ka stok


Bonomelli zgjedh çajin jeshil më të mirë. Një bimë e njohur tradicionalisht për përmbajtjen e saj të pasur të polifenoleve.
Ka efekt hidratues.
Dallohet për efektet në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe dobësim.

format

Kuti

volume

30Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840343113 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite