Bonomelli Çaj Finoku dhe Finok I Eger 16 Bustina

320 Lekë

Ka stok

+ -

100% infuzion natyral.
I bërë ekskluzivisht nga bashkimi i finokut së ëmbël, me një shije delikate, dhe finokut të hidhur të egër, me një shije më të fortë dhe aromatike, pa shtuar përbërës të tjerë.
Njihet për freskinë e tij dhe për lehtësimin e natyrshëm të ndjenjës së fryrjes së barkut.
Të gjitha materialet janë 100% të riciklueshme.

format

Kuti

volume

32Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840380712 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite