Bonomelli Çaj Detoks 16 Bustina

320 Lekë

Ka stok

+ -

Çaji detox përmban portokall, jamballi, karçof dhe nenexhik të njohura për të favorizuar funksionin pastrues dhe hepatik.
Çaj pasurohet nga prania e vitaminës C e cila së bashku me kurkumanë dhe mana Goji kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi.
Sherben si çaj antioksidant, duke pastruar trupin nga antioksidantët .

format

Kuti

volume

32Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840388534 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite