Bonomelli Çaj për Shëndetin e Lëkurës 16 Bustina

320 Lekë

Ka stok

+ -

Me portokall, karotë, limon dhe lule hibiscus, bimë që mbrojnë mbrojnë qelizat nga stresi.
Çaji bimor perfeksionohet nga prania e vitaminave A, C dhe E.
Mund të përgatitet si në ujë të nxehtë ashtu edhe në të ftohtë!
E gjithë kjo falë aftësive të Bonomellit, i cili ka studiuar dhe zgjedhur lëndët e para me karakteristika cilësore, që mund të garantojnë infuzion tradicional të nxehtë, por edhe një infuzion të përsosur në ujë të ftohtë.

format

Kuti

volume

32Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840388374 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite