Belvedere Vodka BBottle 1.75L 40%

16,200 Lekë

Ka stok

+ -

“Vodka Belvedere – e krijuar nga vetëm tre përbërës kryesor, thekra, uji dhe karakteri – është shprehja përfundimtare e vodkës luksoze dhe 600 viteve të ekspertizës polake. E butë dhe e lëmuar, me nuanca kremi dhe erëzash, kjo pije distilohet katër herë me ujë të pastruar nga puset arteziane të Belvedere, duke lejuar që kompleksiteti ku thekra Dańkowskie të shkëlqejë.

SKU: 5901867814227 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite