Belvedere Pure Summer 20 Vodka 0.7L 40%

5,500 Lekë

Ka stok

+ -

Kjo shishe Limited Edition Belvedere Pure kap ndjesinë e verës me ngjyra që i referohen përbërësve të koktejit të Belvedere spritz, si grejpfruti dhe limoni. E butë dhe e lëmuar, me nuanca kremi dhe erëzash, kjo pije distilohet katër herë me ujë të pastruar nga puset arteziane të Belvedere, duke lejuar që kompleksitetin e thekrës Dańkowskie të shkëlqejë.

SKU: 5901867811424 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite