Bauli Kruasan me Krem 300 Gr

259 Lekë

Ka stok

+ -

Kruasan Bauli me krem pastiçerie, përgatitur sipas recetës klasike të Baulit.
Forma e përgatitjes i jep kroasantit një butësi të pabesueshme dhe shije unike.
Përfekte pë t’u kosumuar në mëngjes.
Përgatitur vetëm me vezë të freskëta dhe qumësht italian të cilësisë së lartë.
Bauli zgjedh përbërësit më ë mirë.
30% krem pastiçerie.

SKU: 8001720445876 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite