Astoria Prosecco Treviso 0.75L

1,600 Lekë 1,360 Lekë

Ka stok

+ -

Spumante italiane, prodhuar në krahinën e Venetos, Itali.
Spumantja ka ngjyrë kashtë në të verdhë me reflektime të gjelbërta.
Prodhuar nga varieteti 100 % Glera
Këshillohet të pihet e ftohtë si aperitiv me disa kube akulli.
Shija: e plotë, harmonike, e thatë.
Gjatë degustimit ndihet pjeshkës e fortë, pjeri dhe frutash të karamelizuara.

Alcohol Percentage

0.11

format

Shishe

volume

0.75L

brand

ASTORIA

SKU: 8003905041781 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite