Astoria Lounge Brut 0.75L

1,000 Lekë

Ka stok

+ -

Verë e bardhë spumante italiane, prodhuar në krahinën e Venetos, Itali.
Prodhuar nga varietetet e rrushit: 90% Glera, 10% Prosecco.
Ka ngjyrë të verdhë kashte me ngjyrime të gjelbërta.
Gjatë degustimit ndihet shija e frutave të thata, dhe ledhatimi i bulzave të spumantes.
Perfekte per momente aperitivi.

Alcohol Percentage

0.11

format

Shishe

volume

0.75L

brand

ASTORIA

SKU: 8003905104080 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite