Astoria 9.5 Cold White 0.75L

1,300 Lekë 1,105 Lekë

Ka stok

+ -

Spumante italiane, prodhuar në krahinën e Venetos, Itali.
Spumantja ka ngjyrë kashtë në të verdhë me reflektime të gjelbërta.
Prodhuar nga varietet e rrushit, Glera, Chardonnay,
Këshillohet të pihet e ftohtë si aperitiv me disa kube akulli.
Shija: e plotë, harmonike, e thatë.
Gjatë degustimit ndihet shija e pasur e pjeshkës, nektarinës dhe notat e piperit.

Alcohol Percentage

9.5000000000000001E-2

format

Shishe

volume

0.75L

brand

ASTORIA

SKU: 8003905096668 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite