Artic Vodka Luleshtrydhe 0.7L

1,400 Lekë

S’ka stok


Vodka e markës Artic me shije luleshtrydhe.
Temperatura e shërbimit: 2°-6° C
Ky alkool i fortë është ekuilibri më i mirë midis vodkës së prodhuar nga gruri i cilësisë së lartë, dhe luleshtrydheve të ëmbla, për një aromë unike dhe intensive.
E përshtatshme për konsumatorët dhe baristat që duan diçka më shumë nga cocktails. .
Kjo vodkë shitet në shishe të hollë dhe elegante.

SKU: 8003760009407 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite