Armand De Brignac Brut Rose Shampanje 0.75L 12.5% , Wooden Gift Box

110,000 Lekë

Ka stok

+ -

Krijuar nga disa nga parcelat më të mira në Montagne de Reims, Armand de Brignac Rosé është një përzierje verërash nga 2009, 2010 dhe 2012. Ajo i detyrohet pjesës së ulët të Pinot Noir për ngjyrën rozë dhe intensitetit e frutave të kuqe. E ndritshme dhe e gjallë , Armand de Brignac Rosé ka të njëjtin kompleksitet dallues si Brut Gold i maison-it, me shtresa frutash dhe ëmbëlsirash dhe një intensitet të thellë që e bën të shkëlqyeshëm për t’u shërbyer si aperitiv ose gjatë vaktit.

SKU: M008821 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite