Armand De Brignac Brut Gold Shampanje 0.75L 12.5%

65,000 Lekë

Ka stok

+ -

Shampanja kryesore nga Armand de Brignac është një përzierje e tre verërave nga 2009, 2010 dhe 2012, duke demonstruar aftësinë e mjeshtrit dhe terroirin e jashtëzakonshëm të maisonit. Me fruta të kuqe të gjalla dhe plot energji, agrume dhe briosh, kjo është një cuvée prestigjoze me shtresa dhe me një pamje ikonike komplekse. Shishja e metalizuar dhe etiketa franceze e kallajit me dizajnin e saj të mashtrave dallohen menjëherë.

SKU: M008820 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite