Ardbeg Scotch Whisky 10 Vjeçar 0.7L në Kuti

7,400 Lekë

Ka stok

+ -

Uiski 10 vjeçar skocez.
Është uiski i preferuar i shumë dashamirësve të uiskit në të gjithë botën.
Ngjyrë: e verdhe e shndritshme.
Temperatura e shërbimit: 14/16 ° C
Ekuilibër perfekt shijesh dhe aromë frutash të tymosura, torfë e infuzuar me limon, mentol i guximshëm dhe piper i zi.
Shija zgjat dhe thellohet gjatë degustimit ku ndjen shijen e torfës së egër, lëngut të limonit, piperit të zi, kanellës.
Pas degustimit vjen një shije e athët.

SKU: 5010494195286 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite