Antinori Villa Antinori Bianco 2018, 0.75L

2,000 Lekë 1,600 Lekë

Ka stok


Verë e bardhë nga krahina e Toskanës, Itali.
Varietetet e rrushit të perdorura për prodhim: Trebbiano, Malvasia, Pinot Grigio
E verdhë e çelur me nota gjelbëroshe.
Aromë frutash, limoni, portokalli dhe qitro, me një retrosgusto freskie dhe shumë i pasur në minerale.

brand

MARCHESI ANTINORI

format

Shishe

volume

0.75L

SKU: 800193535320118 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite