Antinori Barolo Prunotto Bussia 2011 0.75L

10,000 Lekë

Ka stok

+ -

Verë e kuqe italiane e prodhuar në qytetin e Monforte d’Alba.
Prodhuar nga 100% Nebbiolo.
Kjo verë ka një ngjyrë të fortë rubini.
Kombinim aromash nga fruta, miks erëzash dhe minerale
toke, me retrogusto të pasur që zgjat.

Alcohol Percentage

0.13500000000000001

format

Shishe

volume

0.75L

brand

BAROLO BUSSIA

SKU: 8016001000163 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite