Antinori Le Mortelle Vivia 2018 0.75L

1,900 Lekë

Ka stok

+ -

Verë e bardhë.
Ka ngjyrë të bardhë dhe elegante.
Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Maremma/Toskanës.
Varietetet e rrushit: Vermentino, Viogner, Ansonica.
Ka aromë të këndshme dhe të freskët. Shija që mbizotëron është ajo e frutave, agrumeve dhe luleve. Me shije të lehtë dhe elegante kjo etiketë eshte verë ideale
për aperitivë dhe antipasta të lehta deti.

Alcohol Percentage

0.125

format

Shishe

volume

0.75L

brand

LE MORTELLE

SKU: 8001935005018 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite