Antinori Le Mortelle Botrosecco 2016 0.75L

2,500 Lekë 2,125 Lekë

Ka stok

+ -

Verë e Kuqe.
Eshtë një verë e plotë dhe elegante, me një vjetërsim prej 12 muajsh në
fuqi druri. Ka një ngjyrë të kuqe rubini dhe me aromë të pasur dhe intensive
marmelate, frutash pylli të egër me nuance balsamike. Në shije vjen e plotë dhe elegante.
Varietetet e rrushit: Cabernet Sauvignon dhe Cabernet Franc.
Ka një ngjyrë të kuqe rubini.
Aromë të pasur dhe intensive marmelate, frutash pylli të egër me nuance balsamike. Në shije vjen e plotë dhe elegante.

Alcohol Percentage

0.14000000000000001

format

Shishe

volume

0.75L

brand

LE MORTELLE

SKU: 8001935005056 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite