Antinori Guado al Tasso Bolgheri Superiore 2016 0.75L

13,000 Lekë

Ka stok


Verë e kuqe.
Prodhuar nga një varietet unik i rrushit të krahinës së Toskanës, Itali.
Varietetet e rrushit: Cab. Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc.
E kuqe e thellë rubin me dendësi të lartë.
Shije e plotë shumë këmbëngulëse me aromë intensive të qershive maraskino, ku kryqëzohen dhe dallohen gjethet e duhani dhe erëzat, pa dyshim një “buqetë” e pasur aromash.

Alcohol Percentage

0.14000000000000001

format

Shishe

volume

0.75L

brand

GUADO AL TASSO

SKU: 800193500291816 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite