Antinori Franciacorta Rose 0.75L

5,720 Lekë

Ka stok


Verë Rose, prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Toskanës, Itali.
Varieteti i rrushit: Pinot Nero 100%.
Rozë e lehtë, me një shkumë kremoze dhe një perlash
fin dhe te zgjatur.
Aroma frutash dhe lulesh të egra, kore të bukës. Në
qiellzë është e freskët, e strukturuar, e këndshme
dhe elegante.

SKU: 8001935007548 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite