Amaro Isolabella 18 0.7L

1,400 Lekë

Ka stok

+ -

Amaro italiane prezantohet në ngjyrë të errët, është përberë nga 18 lloje bimesh.
Mund të konsumohet duke i shtuar selz ose disa pika limoni.
Aromë karakteristike e bimëve aromatike të imëta dhe agrumeve.

Alcohol Percentage

0.3

format

Shishe

volume

0.7L

brand

ISOLABELLA

SKU: 8001110017034 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite